ТзОВ "ЛЬВІВСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ"

    Підприємство ТзОВ "ЛЬВІВСЬКА ІЗОЛЯЦІЯ" засноване в 1996 р., одне з перших в Україні, яке освоїло виробництво лінійної арматури для самоутримних ізольованих проводів (СІП). Вся продукція виготовляється згідно ТУ та ГОСТ і відповідає вимогам EN 50483-2009, що підтверджується Сертифікатами відповідності.
   Особливістю нашої продукції є використання алюмінієвого литва, гарячеоцинкованої сталі або нержавіючої сталі для металевих виробів, а всі пластикові частини виконані з поліаміду, армованого скловолокном стійкого до ультрафіолетового випромінювання, впливу вологи та перепадів температур.
   На підприємстві з 2014 року впроваджені і діють: “Системи управління якістю. Вимоги “ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT) та “Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування” ISO 14001:2006 (ISO 14001:2004, IDT)

Основні напрямки діяльності це:
- виробництво високоякісної лінійної арматури та інструменту для монтажу ліній з використанням СІП;
- гуртова і роздрібна торгівля електротехнічною продукцією, асортимент якої складає понад 5 тисяч найменувань;
- експортно-імпортні поставки електротехнічної і металопрокатної продукції;

   Висока якість продукції, що виготовляє ТзОВ “Львівська ізоляція”, підтверджена першим іноземним сертифікатом виданим Інститутом сертифікації Варшави на наш виріб ЗП 3.1
   Сьогодні підприємство працює над сертифікацією всіх проколюючих затискачів на відповідність вимогам EN 50483-2009 з одним із сертифікаційних центрів в Польщі
   В 2017 році ми зробили перші поставки нашої продукції на експорт в Польщу та Німеччину
   Прогресивний висококваліфікований персонал завжди надасть необхідну фахову допомогу своїм партнерам.
   Основне правило товариства і наша перевага – найвища якість у поєднанні з конкурентною ціною та індивідуальним підходом до кожного клієнта.